Atrakcyjne oferty lokat bankowych

Lokata bankowa jako produkt, który był przed laty bardzo popularny obecnie mocno straciła na znaczeniu i nie jest już tak bardzo popularna jak jeszcze kilka lat temu. Wszystko wynika z tego jaka jest sytuacja na rynku i niskie ustawienie stóp procentowych, które jak wiemy sprawia, że zyski wypracowane na lokatach są minimalne. Mimo tego każdy bank nadal lokaty bankowe w swojej ofercie posiada i możemy zauważyć, że jest pewien poziom zainteresowania takimi propozycjami.

Dobra lokat bankowa

Obecnie proponowane lokaty bankowe to bardzo wiele ciekawych propozycji, na które warto zwrócić uwagę. Ten rynek dość istotnie się zmienia, ponieważ możemy zauważyć, że banki ze sobą konkurują, by jakoś przyciągać klientów, którzy będą chcieli się zdecydować na założenie lokaty,  nawet mimo tego, że nie jest to lukratywny interes w obecnych czasach. Między innymi wśród dobrze przygotowanych ofert znajdują się propozycje jakie przygotowuje Santander Consumer Bank.

Możliwość dopasowania do siebie oferty

Jeśli chodzi o te propozycje z jakimi obecnie się spotykamy to przede wszystkim trzeba podkreślić, że proponowane nam lokaty bankowe można indywidualizować w ofercie Santander Consumer Bank. Każdy ma okazję ustalić indywidualnie warunki lokaty, decydować o sposobie jej założenia, trwaniu czy jak będą kapitalizowane odsetki. Bank w ten sposób chce przyciągać wymagających klientów, którzy chcą mieć wpływ na każdy element warunków umowy, którą będą podpisywali. Te wszystkie istotne czynniki razem wzięte mają ostatecznie sprawić, że stworzona oferta będzie atrakcyjna mimo tego, że stopy procentowe ustawione są na tak niskim poziomie.

Polecane  Wybieramy lokatę

Różne kanały zakładania lokat

To co ma przyciągać klientów to również możliwość zakładania lokaty w ramach różnych kanałów kontaktu z bankiem. Możliwość wizyty w placówce, ale również założenia lokaty za pośrednictwem internetu czy kontaktu telefonicznego. Ma być to kolejny element, który sprawi, że klienci zainteresują się ofertami lokaty w danym banku.